فروش انواع چراغ استوک

فروش انواع چراغ استوک ، دست یابی به لوازم یدکی اصلی خودروهای لوکس وارداتی یکی از چالش های دارندگان این نوع خودروها می باشد.

لوازم یدکی هر بخش خودرو دارای اهمیت های پنهان و آشکار می باشد. این اهمیت بستگی دارد که قطعه مورد نظر در کجای خودرو مورد استفاده قرار بگیرد. بخشی از لوازم یدکی خودرو مستقیما با جان راننده در ارتباط است مثل ترمزها، کسیه های هوا، تایرها، سیستم های سوخت رسانی و.. عدم استفاده از قطعات یدکی اصلی بی ام و، بنز و پورشه در خودرو عواقبی نظیر آسیب رساندن به سایر نقاط را شامل می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با علائم تقلبی بودن قطعات یدکی خودرو آشنا کنیم:
• غلط املایی در چاپ و بسته بندی
• استفاده از اصطلاحات اشتباه در چاپ
• توجه به لیست کشور سازنده
• عدم تقارن در اجزای قطعه
• طرح و رنگ قطعه
• عدم وجود کد شناسایی و مارک شرکت سازنده بر روی بسته بندی
• توجه به تاریخ ساخت قطعه
• بسته بندی های غیر معمول
• اختلاف قیمت قابل توجهفروشگاه استوک


انواع چراغ استوک شامل، چراغ های بزرگ جلو، چراغ های مه شکن، چراغ های خطر، چراغ های ترمز، چراغ های دنده ترمز، چراغ های پلاک خودرو و چراغ های داخل اتاق خودرو می باشد. چراغ استوک وظیفه روشن کردن مسیر راننده را در شرایط بد جوی و تاریکی هوا بر عهده دارد. خودرو یک سیستم بسیار پیچیده و منظم متشکل از هزاران بخش و قطعه است. این قطعات به مرور زمان و به دلیل فرسایش نیاز به جایگزینی و تعویض دارند. تمام قطعات برای حفظ عملکرد و کارایی خودرو ضروری هستند؛ به طوری که خرابی یک بخش باعث از کار افتادن کامل خودرو می شود. بعضی از لوازم یدکی مانند لوازم یدکی موتوری با هدف بهبود عملکرد خودرو هستند و معمولا برای نصب این گونه لوازم یدکی نیاز به مهارت مکانیکی است. از سوی دیگر، بعضی از لوازم یدکی با هدف محافظت از قطعات اصلی خودرو عرضه می شوند. به دلیل تفاوت برخی از سیستم های درون خودرو، برای تعمیر و تنظیم این سیستم ها نیازمند افراد متخصص هستیم و البته طبیعی است که، تعمیر کار متخصص دستمزد بالاتری نسبت به یک تعمیر کار معمولی داشته باشد.

 

تفاوت استوک با دست دوم


هیچ کس نمی تواند زمان خرابی قطعات مختلف خودرو را پیش بینی کند.معمولا، قطعات خودرو به طور ناگهانی و غیر منتظره از کار می افتند. از طرفی، به دلیل زیاد بودن قطعات خودرو نمی توان همه لوازم یدکی آن ها را تهیه کرد و در جعبه عقب نگه داشت. با این حال داشتن چند لوازم یدکی خاص در جعبه عقب خودرو ضروری است. اولین و مهمترین لوازم یدکی که نباید بدون آن ها رانندگی کرد چراغ استوک و تایر زاپاس است. یکی از حوادث پرتکرار رانندگی کم باد شدن یا پنچر شدن تایر است. داشتن فروشگاه چراغ استوک می تواند شغلی بسیار درآمد زا باشد. گران قیمت بودن تعمیر و تعویض لوازم یدکی خودروهای وارداتی به دلیل کیفیت بالای آن ها و البته واردات محدود، لوازم یدکی خودروهای لوکس و خاص از عوامل بالا رفتن قیمت لوازم یدکی در ایران است.